Kurumsal

Bamel Makina


Bamel makine yılların tecrübesi ve bilgi birikimini birleştirerek 2015 yılında 3 ortak girişimci tarafından Adana’da kurulmuştur. Alanında uzman personeli ve özverili çalışmaları ile imalat sanayiinde faaliyet göstermek üzere yapılanmıştır.

Bamel makine karbon çelik ve paslanmaz tesisat borulama işleri, tank imalatları, eşanjör imalatları, muhtelif çelik konstrüksiyonlar, saha tankları, karıştırıcı tanklar, teknolojik imalatlar v.b gibi alanlarda imalat ve montaj işleri yapmaktadır. Ayrıca firmanın üretim tecrübesi deneyimli kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün teknolojiyi takip eden yapısıyla kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden birçok sektörde hizmet vermektedir.

Misyonumuz; Çağdaş alt yapısı ve nitelikli personeliyle teknolojiyi yakından takip eden,tüketici haklarına saygılı, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, kaliteli ve üstün hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz; Standartlara uygun kaliteli üretim ve hizmet sunma yolunda sürekli iyileştirmelerle kendini ve üretim teknolojisini yenileyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çalışanlarının ve tedarikçilerinin memnuniyetine ve geliştirilmesine değer veren bir kuruluş olmaktır.